İstanbul Özdoğuş Nakliyat

İstanbul Özdoğuş Nakliyat

İstanbul Özdoğuş Nakliyat

Güngören, İstanbul
0.0 FİRMA VİTRİN Henüz Yorum Yapılmamış. /
2023/01/istanbul-ozdogus-nakliyat.jpg 2023/01/istanbul-ozdogus-nakliyat_1.jpg 2023/01/istanbul-ozdogus-nakliyat_2.jpg 2023/01/istanbul-ozdogus-nakliyat_3.jpg 2023/01/istanbul-ozdogus-nakliyat_4.jpg 2023/01/istanbul-ozdogus-nakliyat_5.jpg 2023/01/istanbul-ozdogus-nakliyat_6.jpg 2023/01/istanbul-ozdogus-nakliyat_7.jpg
Firma Hakkında

İstanbul Öz Doğuş Nakliyat İstanbul'da yer alan tüm ilçelerinde, Türkiye'nin başta büyük şehirler olmak üzere diğer tüm şehirlerine, eve nakliyatı, iş yeri taşımacılığı, ofis ve büro taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, şehir içi ve şehir içi dışı nakliyatı olmak üzere tüm nakliye işlerinde sizlere hizmet sunmaktadır.

İstanbul Öz Doğuş Nakliyat " önce müşteri memnuniyeti" prensibiyle kaliteli, hızlı ve güvenli nakliye hizmeti vermeye gayret göstermektedir.


Nakliye sektöründe güven elde etmek pek kolay bir iş değildir. İş deneyimi, iş ahlakı, müşteri ilişkileri gibi konular sektörün olmazsa olmaz kriterleridir. Bizler İstanbul Öz Doğuş Nakliyat olarak, tecrübeli ve işini severek yapan kadromuzla müşterilerine en kaliteli ve güvenli hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz.


Taşınma işinin zahmetli ve maliyetli olduğu bilinciyle, müşterilerimize elimizden geldiğince her yönden yardımcı olmaya gayret ediyoruz.

Firma Özellikler
Paketleme
Ambalajlama
Marangozlu
Firma Hizmetler
Asansörlü Nakliyat
Eşya Depolama
Küçük Nakliye Kamyonet
Ofis, Büro, İş Yeri Taşıma
Parça Eşya Taşıma
Şehir İçi Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Firma Yorumlar
0.0 Henüz Yorum Yapılmamış.
Yorum Yazın